Firmamız; tema ve masal parkları, anıtlar, saat kuleleri, meydan havuzları, giriş kapıları(taklar), panoramik ve açık hava müzeleri, iç ve dış mekan minyatür maketler, rölyefler, heykeller, duvar resimleri, trafo dekorasyon ve kaplaması gibi konularda SANATSAL çalışmalar yapan ve kadrosunda uzman heykeltraş ve ressam gibi sanatçıları barındıran nitelikli ve etkin ekibiyle 2003 yılından günümüze faaliyet göstermektedir.

Firmamız bünyesinde el ile yapılan sanatsal çalışmaların yanında belli ürünler makinalar, Cnc vb. teknolojik araçlar vasıtasıyla üretilerek müşterilerimizin talepleri maksimum düzeyde gerçekleştirilir. Ürünler kaliteli, nitelikli ve tespit edilen süreler içerisinde ihtiyaçlar karşılanarak müşteri memnuniyeti hedeflenir.

Firmamız tarafından yapılmış olan eserler Türkiye’nin pek çok ilinde parklarda, meydanlarda, yollarda ve müzelerde sergilenmektedir.

Ürünlerimiz müşterilerimizin talebi doğrultusunda kullanılacak yerlere göre çeşitli hammaddelerden üretilmektedir. Kullandığımız hammaddelerin tümü TSE standartlarına uygun olması esasına göre tercih edilmektedir.

İçinde bulunduğumuz sektörde lider işletmelerden biri olan firmamız sahip olduğu bilgi, birikim, tecrübe ve estetik değerler ile referanslarına her geçen gün bir yenisini daha katmaya devam etmektedir.

Geleceğe dair tek bir hedefimiz var; Şehirlere estetik katmaya devam edeceğiz. Siz hayal edin biz üretelim…